ŻOMM AĠĠORNAT:

Parlamentari Rwol Tel. Email

Adrian Delia

Kap tal-Oppożizzjoni u Kelliem tal-Ġustizzja u Governanza Tajba 99494855 adrian.delia@pn.org.mt
David Agius

Viċi Kap għall-Affarijiet Parlamentari u Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar l-Enerġija u Immaniġġjar tal-Ilma

79423101 david.agius@pn.org.mt
Robert Arrigo

Viċi Kap għall-Affarijiet tal-Partit u Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar it-Turiżmu u  Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar Good Governance

79492885 robert@robertarrigo.com
Clyde Puli

Segretarju Ġenerali u Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar l-Edukazzjoni

79619397 clyde.puli@pn.org.mt 
Karol Aquilina

Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar ir-Riformi fis-Servizz Pubbliku

79274316 info@karolaquilina.com
Frederick Azzopardi

Deputy Whip u Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar l-Edukazzjoni u Affarijiet Soċjali f’Ghawdex

99492751 frederick.azzopardi@pn.org.mt
Jason Azzopardi

Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar l-Ambjent

99475981 ja.jasonazzopardi@gmail.com
Ivan Bartolo

Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar Akkomodazzjoni Soċjali

77480241 ivanbartolo15@gmail.com
Toni Bezzina

Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar Trasport u Infrastruttura

99430012 toni@tonibezzina.com
Simon Busuttil

 

79424993 simon.busuttil@pn.org.mt; 
Claudette Buttigieg

Kelliema tal-Oppożizzjoni dwar Drittijiet Indaqs

79496627 cbuttigieg08@gmail.com
Ryan Callus

Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar iż-Żgħażagħ

99467936 ryancallus@gmail.com
Therese Comodini Cachia

Kelliema tal-Oppozizzjoni dwar il-Media u l-Kultura u l-Identità Nazzjonali

99425907 tcomodinicachia@gmail.com
Robert Cutajar

Whip u Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar Kunsilli Lokali

79262101 robertcutajar72@gmail.com; 
Mario de Marco

Kelliem tal-Oppozizzjoni dwar il-Finanzi

99498977 mdemarco@pn.org.mt
Kristy Debono

Kelliema tal-Oppożizzjoni dwar l-Ekonomija

99827185 kristy.spiteri@gmail.com;
Maria Deguara

Kelliema tal-Oppożizzjoni dwar Anzjanità Attiva

99060000 mfdeguara@gmail.com
Beppe Fenech Adami

Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar is-Sigurtà Nazzjonali u l-Ġlieda kontra l-Kriminalità

99496711 fenechadami@gmail.com
Mario Galea

Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar is-Saħħa Mentali

99427673 mario.galea@parlament.mt
Karl Gouder

Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar l-Impiegi u r-Relazzjonijiet Industrijali

79256132 karl.gouder@netmedia.com.mt
Claudio Grech

Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar il-Benesseri tal-Familja

99402342 claudio.grech@gmail.com
Carmelo Mifsud Bonnici

Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar l-Affarijiet Barranin u l-Promozzjoni tal-Kummerċ

79835775 carm.mifsudbonnici@gmail.com
Marthese Portelli

Kelliema tal-Oppozizzjoni dwar Proġetti Kapitali

99451420 martheseportelli.consult@gmail.com
Chris Said

Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar Għawdex u r-Riforma Kostituzzjonali

79474856 chris.said@pn.org.mt
Hermann Schiavone

Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar Djalogu Soċjali

99965800 schiavone.hermann@gmail.com
Stephen Spiteri

Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar is-Saħħa

99019771 info@stephenspiteri.com
David Stellini

Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar Affarijiet Ewropej u Brexit

79397939 dave.stellini@gmail.com
Edwin Vassallo

Kelliem tal-Oppożizzjoni dwar is-Self Employed

79470433 edwin@vassalloedwin.com